Jak skompletować produkt?

Aby skompletować produkt, należy przejść do modułu PRODUKCJA. To w tym module jest możliwość skompletowania produktów - czyli dodania receptury.

W związku z powyższym, przechodzimy do modułu Sprzedaż i Zakup, następnie zakładki Produkcja > Receptury i klikamy przycisk „dodaj recepturę".

W nowym oknie uzupełniamy wszystkie pola o dane: wybieramy produkt z magazynu (lub dodajemy nowy), następnie dodajemy jego składniki (czyli składowe głównego produktu z magazynu lub dodajemy nowe składniki), opcjonalnie możemy oznaczyć opcję „możliwość dekompletacji" i na koniec zapisujemy wszystko.

Dodaną recepturę można w każdym momencie pobrać do formatu PDF, edytować lub usunąć.

-----------
Uwaga!
Jeżeli przy tworzeniu receptury oznaczyliśmy opcję dekompletacji, to możemy jej dokonać w zakładce "Produkty". Odnajdujemy na liście wskazany produkt (np. Gra The Sims, w naszym przykładzie) i klikamy ikonę opcję, wybieramy edycję produktu.

W nowym oknie edycji produktu widoczna jest dodatkowa zakładka "Dekompletacja", klikamy ją i widzimy pole do wpisania ilości produktów do zdekompletowania oraz obok opcję wykonania dekompletacji, czyli "dekompletuj produkt". Potwierdzamy wszystko przyciskiem "Zapisz".

powrót do pytań

Skomentuj
Wersja DEMO - przetestuj za darmo! Załóż konto Systim w 15 sekund!


Wykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej. ok