Dlaczego przy fakturze zakupowej nie widzę opcji wystaw korektę ?

Przy dokumencie zakupowym np. "zakup dotyczący pojazdu" jest możliwość wystawienia korekty dokumentu. Proszę się upewnić czy nie została po prostu już utworzona korekta do tego dokumentu. Najlepiej zweryfikować to poprzez szybkie wyszukiwanie poprzez "filtr" znajdujący się na górze strony, należy wybrać "korekty" wyświetli się wówczas lista wszystkich korekt jakie się znajdują na koncie.

powrót do pytań
~pery 07.09.2020 20:11 Niestety mam ten sam problem, występuję on tylko przy fakturach "zakup dotyczy pojazdu" i "zakup paliwa". Dodam, że nie ma wprowadzonych faktur korygujących do tych dokumentów.
#1
Systim.pl 23.01.2021 11:03 Korekty w programie można wprowadzać poprzez wprowadzenie po prostu takiego samego dokumentu, tylko w polach na kwoty wpisujemy wartości ujemne, różnicę (jeśli korekta na minus), bądź wartość dodatnią, różnicę (jeśli korekta na plus).

Przy niektórych dokumentach jest jeszcze opisana wyżej możliwość wprowadzenia korekty, ale nie znajduje się ona przy wszystkich dokumentach.
#2

Skomentuj
Wersja DEMO - przetestuj za darmo! Załóż konto Systim w 15 sekund!


Wykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej. ok