Księgowość online

Wygodna księgowość online w formie KPiR, pełnej księgowości i ryczałtu

WYPRÓBUJ ZA DARMO

Prowadzenie księgowości online

Systim umożliwia prowadzenie księgowości w formie KPiR, ryczałtu oraz Ksiąg Handlowych, co pozwala samodzielnie zarządzać każdym rodzajem działalności. Księgować w Systim można samodzielnie lub zlecić to osobie trzeciej - wystarczy utworzyć nowego użytkownika, nadać mu login i określić jego uprawnienia. Dzięki pracy w chmurze możesz kontrolować działania swojej firmy przez całą dobę.Księga Przychodów i Rozchodów

Prowadź księgowość w formie Podatkowej Księgi Przychodów i Rozchodów - dostosuj ustawienia księgowości do własnych potrzeb, zapisuj dokumenty księgowe, pobieraj automatycznie wygenerowane zestawienia VAT, wysyłaj deklaracje podatkowe i JPK_V7 bezpośrednio z Systim!

Dowiedz się więcej >

Pełna Księgowość - Księgi Handlowe

Korzystaj z pełnych możliwości księgowych Systim, oprócz funkcjonalności dostępnych w KPiR, dodatkowo możesz również tworzyć i modyfikować Plan kont, Bilans, Rachunek Zysków i Strat, szablony dokumentów księgowych, wprowadzać wyciągi bankowe i raporty kasowe. Generuj deklaracje podatkowe oraz sprawozdania finansowe i przesyłaj je bezpośrednio do urzędów skarbowych.

Dowiedz się więcej >

Ryczałt

Prowadź księgowość w Systim w formie ryczałtu, generuj raporty, rozliczaj swoją działalność z urzędami skarbowymi i w pełni zarządzaj swoją firmą. Łatwo twórz wydruki i deklaracje.
Automatyzacja księgowości

Włącz opcję automatycznego księgowania, aby zoptymalizować efektywność pracy swojej firmy. Wszystkie dokumenty księgowe mogą generować się automatycznie na podstawie wprowadzonych do programu faktur, kosztów, amortyzacji itd. W ten sposób księgowość Twojej firmy jest w pełni zautomatyzowana, co pozwala skupić się na pozostałych aspektach prowadzenia działalności.


2 KSIĄŻKI GRATISZakup Systim na rok i otrzymaj gratis książki o księgowości i płacach!

W książkach przedstawiono na przykładach jak prowadzić w Systim księgowość małej firmy, od księgowania faktur sprzedażowych i kosztowych aż po bardziej zaawansowane operacje, naliczenie podatku i ZUS, wysłanie deklaracji, zamknięcie miesiąca i roku księgowego. Przedstawiono również prowadzenie kadr i płac w Systim, od wystawienia umowy, rachunków i list płac, po rozliczenie i wysłanie deklaracji ZUS i PIT.

* Uwaga: oferta promocyjna, ważna do wyczerpania książek, dotyczy wyłącznie zakupu pakietów z księgowością i/lub płacami.


Kup Systim w abonamencie rocznym

Dostęp do danych firmy 24/7

Dzięki pracy w chmurze możesz korzystać z Systim przez całą dobę, siedem dni w tygodniu i mieć nieprzerwaną kontrolę nad swoją firmą. Wystawiaj faktury, rachunki, księgowania i zarządzaj kadrami o każdej porze dnia i nocy.


Logowanie do Systim na wszystkich urządzeniach

Wystarczy dostęp do internetu, aby w pełni korzystać z możliwości Systim zarówno na laptopie, tablecie czy telefonie. Bez konieczności instalacji dodatkowego oprogramowania, do Systim poprzez dowolną przeglądarkę zalogujesz się z każdego miejsca na świecie, za pomocą każdego urządzenia, jakie aktualnie masz pod ręką.


Bezpieczeństwo danych

Systim spełnia wszelkie wymogi bezpieczeństwa przechowywania danych online. Każdy z użytkowników ma indywidualny login oraz hasło. Możliwe jest również włączenie dwuetapowego zabezpieczenia np. z aplikacją Google Authenticator. Dodatkowo codziennie tworzymy zapasowe kopie bazy danych, aby maksymalnie chronić wszelkie informacje zapisane na kontach.


Wszystkie dane w jednym miejscu

Systim umożliwia uzyskanie wyższej efektywności oraz lepszej organizacji pracy dzięki kompleksowości oprogramowania. Szeroka funkcjonalność pozwala na fakturowanie, zarządzanie magazynem, kadrami, księgowanie oraz wysyłanie deklaracji z jednego programu. Przechowywanie wszystkich informacji koniecznych do zarządzania firmą w jednym miejscu gwarantuje oszczędność czasu i zasobów oraz zwiększenie efektywności pracy.


Deklaracje, zestawienia oraz raporty

Systim umożliwia generowanie oraz wysyłanie wszelkich deklaracji koniecznych do rozliczania firmy. Oprócz tego tworzyć można szereg zestawień i raportów sprzedażowych czy księgowych, aby mieć pełen podgląd na wszystkie aspekty finansowe prowadzonego przedsiębiorstwa.


Import danych

Systim pozwala na import danych, w tym faktur, produktów, kontrahentów, księgowań czy wyciągów bankowych z innych, popularnych programów oraz systemów bankowych w różnych formatach plików. Umożliwia to sprawne przenoszenie danych do Systim i ułatwia rozpoczęcie pracy z programem.


Masowe księgowanie

Nie masz ochoty na księgowanie tysięcy faktur? Skorzystaj z masowego księgowania. Wybierz jakie dokumenty chcesz zaksięgować (np. listy płac, rachunki, faktury sprzedaży, delegacje, dokumenty kosztowe itd.), wybierz zakres dat i zatwierdź. Program automatycznie wykona księgowania.


API oraz integracje

Systim zintegrowany jest z wieloma systemami i urządzeniami zewnętrznymi, m.in. bankowymi, administracji publicznej, sklepami internetowymi, systemami e-commerce oraz OCR, a także z urządzeniami fiskalnymi oraz terminalami płatniczymi. Systim posiada także moduł OCR umożliwiający odczytywanie danych z faktur.


Jak prowadzić księgowość w Systim?


Obejrzyj nasze filmy instruktażowe aby zapoznać się z zasadami prowadzenia księgowości w Systim i przekonaj się jakie to proste:Wersja DEMO - przetestuj za darmo! Załóż konto Systim w 15 sekund!