Akademia Systim

W ramach programu „Akademia Systim” oferujemy bezpłatną wersję edukacyjną programu ERP Systim do prowadzenia działalności gospodarczej, fakturowania, prowadzenia magazynu, księgowości oraz kadr i płac.Zalety Systim

Systim posiada kilka zalet, które sprawiają, że warto go wykorzystać do celów edukacyjnych:

Zero instalacji

Program jest dostępny przez przeglądarkę internetową, która znajduje się na każdym komputerze

Zero aktualizacji

Program zawsze dostępny jest w najbardziej aktualnej wersji

Bezpieczne dane

Tylko dany użytkownik ma dostęp do swojego konta

Dostęp 24 godziny na dobę

Z dowolnego miejsca na Ziemi


Wersja edukacyjna może być używana przez uczelnie, szkoły, a także
firmy, fundacje i stowarzyszenia prowadzące kursy i szkolenia.Dzięki tym zaletom w każdej chwili można rozpocząć ze studentami nowe zajęcia na „czystych” i przygotowanych do użytku kontach. Studenci natomiast mogą przygotować się do zajęć w domu bądź po prostu odbywać zajęcia w trybie zdalnym.


Dla studentów oraz uczniów korzystających z programu w ramach „Akademii Systim” proponujemy również dodatkowy, roczny, darmowy dostęp do Systim.


Zachęcamy do założenia konta próbnego na stronie www.systim.pl

22 350 64 30
pn - pt 8:30 - 16:30
kontakt@systim.pl

Jak skorzystać z oferty edukacyjnej Systim?

1.

Załóż konto

W ramach korzystania z oferty edukacyjnej wystarczy założyć konto na stronie https://www.systim.pl/zaloz_systim, wybierając dowolny pakiet.

2.

Napisz do nas

Po założeniu konta (wymagane podanie adresu mailowego, na który zostanie wysłane hasło do logowania) wystarczy przesłać nam numer tego konta na adres mailowy kontakt@systim.pl z informacją o chęci skorzystania z oferty edukacyjnej. Należy również przesłać podstawowe dane kontaktowe koordynatora (jedna osoba na uczelnie, lub prowadzący zajęcia).

3.

Gotowe!

Ważność konta zostanie przedłużona o rok.

W przypadku kont dla studentów, uczniów oraz kursantów procedura wygląda podobnie. Każdy student zakłada konto w opisany powyżej sposób (wymagane podanie adresu e-mail), a koordynator/prowadzący zajęcia przesyła nam listę wszystkich kont studentów, którym ustawiamy ważność darmowego dostępu na rok.

Systim

Systim to program do fakturowania, prowadzenia magazynu, kadr oraz księgowości w formie uproszczonej KPiR, ryczałtu i ksiąg handlowych. Pozwala na pełne zarządzanie działalnością gospodarczą, umożliwiając generowanie i wysyłkę wszelkich dokumentów koniecznych do jej rozliczenia bezpośrednio z programu.

Dla absolwentów „Akademii Systim”

Dla studentów uczelni i szkół oraz kursantów, którzy odbyli szkolenia/kursy z Systim, dostępna jest również możliwość wykorzystania programu do celów komercyjnych — pierwszy rok gratis a kolejne na komercyjnych warunkach.

Konferencje i wydarzenia

W ramach „Akademii Systim” sponsorujemy konferencje i inne wydarzenia związane z szeroko pojętą tematyką księgowo-płacową.

Współpracujemy z

Responsive image
Responsive image
Responsive image

Responsive image
Responsive image
Responsive imageResponsive image
Responsive image


Responsive image
Wersja DEMO - przetestuj za darmo! Załóż konto Systim w 15 sekund!