← Powrót do listy przewodnika wideo


Poniższe wideo ukazuje czynności wykonania poprawnej integracji Allegro - jak skonfigurować konto Allegro i zintegrować je z kontem Systim, tak aby pobierać zamówienia bezpośrednio do programu Systim.

Dzięki zintegrowaniu Allegro z Systim w łatwy i szybki sposób można obsługiwać zamówienia pobierane bezpośrednio z konta Allegro oraz zarządzać nimi na jednym koncie Systim.

Integracja konta Systim z kontem Allegro znacznie przyspiesza i ułatwia proces dotyczący obsługi zamówień i wystawiania do nich dokumentów sprzedaży. Dzięki integracji wszystkie zamówienia z Allegro będą wpływały do programu Systim w zakładce "Zamówienia". Z pobranych zamówień będzie można następnie wystawić fakturę, czy paragon oraz powiązać daną aukcję z odpowiednim produktem na magazynie w Systim - system zapamiętuje na przyszłość powiązanie produktu z daną aukcją.Film instruktażowy część 11 z 24 - Integracja Allegro w Systim
(kliknij poniżej, aby przejść do filmu instruktażowego)Uwaga! Zalecamy włączenie opcji odtwarzania wideo w jakości 1080 HD.
« Powrót do listy przewodnika wideo
Sprawdź wszystkie dostępne funkcjonalności Systim: www.systim.pl/funkcjonalnosc.php
Wersja DEMO - przetestuj za darmo! Załóż konto Systim w 15 sekund!


Wykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej. ok