Czym różni się wersja testowa od wersji płatnej w Systim?

Wersja testowa (bezpłatna) pozwala na przetestowanie programu przez okres 30 dni. Można w niej wypróbować bezpłatnie dostępne funkcjonalności Systim, ale w wersji ograniczonej.

Wersja testowa ogranicza ilość dodawanych pracowników i wystawianych dla nich umów (kadry i płace), wprowadzanie dokumentów księgowych, tworzenie magazynów i innych funkcji. Niektóre moduły programu mogą być również niedostępne.

Wszystkie dane wprowadzone na koncie bezpłatnym, a więc testowym pozostają bez zmian, nie są w żaden sposób usuwane. Oznacza to, że każdy użytkownik z konta testowego może w późniejszym czasie przejść na wersję płatną, pozostawiając na koncie wszystkie swoje dotychczasowe dane.

Natomiast wersja płatna z wybranym pakietem nie posiada żadnych ograniczeń dostępowych (z zakresu funkcjonalności, jakie posiada dany pakiet). Wersja płatna ma gwarancję (SLA) dostępności na poziomie 99,6% w skali roku, program dostępny jest 24 godziny 7 dni w tygodniu. Dodatkowo dostępna jest pomoc techniczna — telefoniczna, e-mailowa (w tym również formularz kontaktowy umieszczony na stronie www) oraz czat i messenger (strona www, funpage na Facebooku).

powrót do pytań

Skomentuj
Wersja DEMO - przetestuj za darmo! Załóż konto Systim w 15 sekund!


Wykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej. ok