Możliwość zmiany lub dodania nowych podstron znajduje się w module "Administracja" i opcji "opcje sklepu". Z tabeli po lewej stronie należy wybrać opcję „podstrony”.

W tej zakładce można ustalić, jakie podstrony będą dostępne w naszym sklepie, oraz można edytować ich treść. Chodzi tu o takie podstrony jak strona „O nas”, „Regulamin”, „Kontakt” itd. Warto tam dodać informacje kontaktowe — adresy, telefony i e-maile oraz napisać trochę informacji o sklepie, a także wprowadzić regulamin sklepu. W Internecie znajduje się dużo przykładowych regulaminów sklepów internetowych, zarówno płatnych i bezpłatnych, które wystarczy jedynie dostosować do własnych potrzeb.

W zakładce tej dostępna jest również możliwość edycji strony specjalnej o nazwie „ekran po podsumowaniu”. Jest to strona, która pojawia się użytkownikowi po zatwierdzeniu zamówienia. Można tam, np. podziękować za złożenie zamówienia, podać dane do przelewu itp. Jeśli płatność przez PayU została już skonfigurowana, to domyślnie pojawi się tam możliwość wykonania płatności automatycznie, poprzez tę metodę płatności.

W zakładce „podstrony” można również tworzyć nowe podstrony. Jednakże w tym wypadku trzeba określić, gdzie mają się one pojawić — w nagłówku czy stopce, oraz należy podać kolejność, w której się będą pojawiać — podając odpowiednią kolejną liczbę.


powrót do pytań

Skomentuj
Wersja DEMO - przetestuj za darmo! Załóż konto Systim w 15 sekund!


Wykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej. ok