Ile trwa aktywacja/przedłużenie konta lub dokupienie stanowisk?

Od momentu wykonania płatności online przez system PayU jest to zwykle nie dłużej niż kilka minut (maksymalnie godzina). Dłuższy czas oczekiwania może świadczyć o problemach z systemem płatności.

W przypadku płatności przelewem konto jest aktywowane/przedłużane po zaksięgowaniu płatności na naszym rachunku bankowym, zwykle następnego dnia roboczego od dnia wykonania przelewu.

Faktura wystawiana jest automatycznie przez system po odnotowaniu/zaksięgowaniu wpłaty. Zgodnie z regulaminem wysyłamy ją na adres e-mail podany przy rejestracji konta.

Dodatkowo każdy użytkownik ma możliwość podglądu i pobrania wszystkich faktur wystawionych przez naszą firmę na swoim koncie Systim — zaraz po zalogowaniu się na koncie, na panelu głównym widoczna jest tabela „Szczegóły konta Systim”. Tam znajduje się opcja " Faktury: pobierz faktury za Systim", po jej wybraniu w nowym oknie widoczna jest lista faktur Pro Forma oraz VAT.

powrót do pytań

Skomentuj
Wersja DEMO - przetestuj za darmo! Załóż konto Systim w 15 sekund!


Wykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej. ok