Jak zmienić pakiet / płatność konta Systim?

Aby samodzielnie zwiększyć pakiet konta Systim lub zmienić swoją płatność (np. z rocznej na miesięczną) należy:
1. ALBO od razu po zalogowaniu na panelu głównym odnaleźć tabele ze szczegółowymi informacjami o koncie. Jest to środkowa tabela widoczna zaraz po zalogowaniu się do konta Systim. Są tam informacje o ważności (aktywności) konta, wybranym rodzaju płatności, ilości stanowisk, możliwości pobrania podręcznika użytkownika itd.
2. ALBO kliknąć w prawym górnym rogu (zaraz przy opcji "wyloguj") opcję "zalogowany: XYZ". System w tym momencie automatycznie przeniesie nas do panelu głównego Systim (tego samego co w pkt. 1).

Po dostaniu się do panelu głównego należy odnaleźć środkową tabelę o nazwie "Szczegóły konta Systim" i należy poszukać oczekiwaną opcję: "Rodzaj konta: pakiet: księgowość i płace" albo poniżej opcję "Rodzaj płatności: miesięczne ". Po odnalezieniu tych opcji wystarczy kliknąć na zieloną strzałkę "-->" aby zmienić dany pakiet lub rodzaj płatności.

powrót do pytań

Skomentuj
Wersja DEMO - przetestuj za darmo! Załóż konto Systim w 15 sekund!


Wykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej. ok