Jak zainstalować Systimplus?

1. Program SystimPlus należy pobrać ze strony: https://www.systim.pl/drukarka_fiskalna.php i zapisać na dysku, np. w folderze „Pobrane”.

2. Następnie pobrany plik należy odnaleźć w wybranym folderze (np. „Pobrane”), uruchomić go i zainstalować na dysku komputera – plik „SystimPlus_installer”.

3. W procesie instalacji należy akceptować wszystkie kolejne kroki – przycisk „dalej”, „zgadzam się” itd.
Uwaga! SystimPlus wymaga, aby Framework .NET 4.0 był zainstalowany na komputerze.

4. Po zainstalowaniu Systimplus program zostanie automatycznie uruchomiony. Dodatkowo przy pierwszym uruchomieniu system zapyta o dostęp sieci dla programu SystimPlus. Należy kliknąć na „Zezwalaj na dostęp”.

5. Okienko programu SystimPlus zawsze można zminimalizować, tak aby program działał w tle. Na dolnym pasku w prawej części widoczna będzie ikona programu SystimPlus, która oznacza, iż SystimPlus jest nadal włączony, ale działa w tle.

W programie Systimplus należy ustawić podstawowe parametry połączenia z drukarką fiskalną oraz kontem Systim, wszystkie opcje dostępne są w zakładkach.

powrót do pytań

Skomentuj
Wersja DEMO - przetestuj za darmo! Załóż konto Systim w 15 sekund!


Wykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej. ok