Czy Systim umożliwia tworzenie ofert i cenników?

Tak, Systim umożliwia tworzenie ofert (dokumentów w formie zbliżonej do faktury VAT, z napisem „Oferta”) oraz cenników produktów i usług.

OFERTA
- opcja ta znajduje się zakładce „Sprzedaż”, wystarczy kliknąć przycisk „dodaj fakturę”.

Aby stworzyć ofertę, należy w zakładce Sprzedaż wybrać opcję „dodaj fakturę”. W nowym oknie należy jako „rodzaj dokumentu” wybrać „Oferta” i uzupełnić minimum obowiązkowe dane. Wszystkie zmiany należy potwierdzić przyciskiem „Zapisz”, oferta zostanie wygenerowana i zapisana na liście wszystkich dokumentów sprzedażowych. Ofertę można w każdym momencie edytować, wydrukować, pobrać do PDF lub wysłać do wybranego klienta.

CENNIK
- opcja znajduje się w module „Produkty” i zakładce „Raporty”.

W programie można automatycznie wygenerować cennik na podstawie produktów wprowadzonych do programu na magazyn (w zakładce Produkty). W tym celu należy przejść do modułu „Produkty” i do zakładki „Raporty”. Z listy raportów trzeba wybrać albo cennik produktów, albo produktów i usług. Dodatkowo istnieje możliwość wybrania formatu pobrania raportu (np. xls, csv).


powrót do pytań

Skomentuj
Wykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej. ok