Czy Systim umożliwia tworzenie ofert i cenników?

Tak, Systim umożliwia tworzenie ofert (dokumentów w formie zbliżonej do faktury VAT, z napisem „Oferta”) oraz cenników produktów i usług.

OFERTA
- opcja ta znajduje się zakładce „Sprzedaż”, wystarczy kliknąć przycisk „dodaj fakturę”.

Aby stworzyć ofertę, należy w zakładce Sprzedaż wybrać opcję „dodaj fakturę”. W nowym oknie należy jako „rodzaj dokumentu” wybrać „Oferta” i uzupełnić minimum obowiązkowe dane. Wszystkie zmiany należy potwierdzić przyciskiem „Zapisz”, oferta zostanie wygenerowana i zapisana na liście wszystkich dokumentów sprzedażowych. Ofertę można w każdym momencie edytować, wydrukować, pobrać do PDF lub wysłać do wybranego klienta.

CENNIK
- opcja znajduje się w module „Produkty” i zakładce „Raporty”.

W programie można automatycznie wygenerować cennik na podstawie produktów wprowadzonych do programu na magazyn (w zakładce Produkty). W tym celu należy przejść do modułu „Produkty” i do zakładki „Raporty”. Z listy raportów trzeba wybrać albo cennik produktów, albo produktów i usług. Dodatkowo istnieje możliwość wybrania formatu pobrania raportu (np. xls, csv).

powrót do pytań

Skomentuj
Wersja DEMO - przetestuj za darmo! Załóż konto Systim w 15 sekund!


Wykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej. ok