Jak załączyć plik do wystawianej faktury?

W programie Systim można do dokumentów sprzedaży dodawać załączniki plików (np. skan dokumentu), jednakże aby funkcja była widoczna należy ją najpierw włączyć w ustawieniach.

Domyślnie w programie wyłączona jest funkcja dodawania załączników do faktury, jednakże można ją włączyć w module "" w sekcji/kategorii "Sprzedaż" odnaleźć pole "Wyświetlaj możliwość dodawania załączników do dokumentów sprzedaży i zakupu: Domyślnie wyłączone." tutaj należy odznaczyć pusty kwadracik i potwierdzić zapis ikoną "dyskietki". Zmiany zostaną zapisane.

Po dokonaniu ww. czynności przy wystawianiu dokumentu sprzedaży i/lub zakupu pojawi się na samym dole (prawy dolny róg) opcja załączenia pliku do faktury.

UWAGA! Dodanie pliku do faktury nie oznacza, iż załącznik będzie dołączony do faktury przy wysyłaniu jej na e-mail. Załącznik będzie możliwy tylko do podglądu w systemie, przy wejściu w edycję danego dokumentu.

powrót do pytań

Skomentuj
Wersja DEMO - przetestuj za darmo! Załóż konto Systim w 15 sekund!


Wykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej. ok