Jak ustawić numerację dokumentów dla określonych użytkowników?

Jeżeli chcemy stworzyć osobne numeracje dokumentów i kas gotówkowych dla poszczególnych użytkowników konta Systim, to należy:
1. Nadać numeracji głównej, dostęp jedynie dla uprawnień (np. Administrator, wtedy cała reszta nie będzie miała dostępu do numeracji, i będzie miała jedynie swoją). W związku z czym, po dodaniu nowej własnej numeracji (w module administracji, w opcji numeracje dokumentów i kliknięciu przycisku "dodaj nową numerację"), należy usunąć uprawnienia użytkowników z tej starej numeracji (domyślnej). Tak więc, po zaznaczeniu, np. że główna numeracja jest tylko dla Administratora, użytkownicy nie są w stanie jej zobaczyć.
Uwaga! proszę nie doprowadzić do sytuacji, że któraś z osób nie ma uprawnień do żadnej numeracji, bo to może spowodować problemy w przyszłości.

2. Usunąć numerację główną (choć raczej polecamy rozwiązanie powyżej). Aby użytkownicy nie widzieli kasy głównej, i to samo trzeba zrobić z numeracjami Dokument KP / KW.

powrót do pytań

Skomentuj
Wersja DEMO - przetestuj za darmo! Załóż konto Systim w 15 sekund!


Wykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej. ok