Czy mogę wykonać inwentaryzację cześciową?

tak, można wykonać inwentaryzację częściową.

Najpierw można wprowadzić 1 dokument INW (częściowy), a kolejne dokumenty wprowadzone z tą samą datą "dodają stany". Tak więc można wprowadzić 10. dokumentów z jedną datą i będzie to wprowadzone jako jeden dokument w programie.

Jednakże należy pamiętać, że jeżeli wprowadzą Państwo inwentaryzację, np. tylko na 3. produkty, to reszta produktów zeruje się.

W związku z tym, jeżeli chcą Państwo zmienić stany tylko przykładowych 3. produktów, to lepiej wykonać to zwykłą aktualizacją stanów (zakładka Produkty i opcja na dolnej belce przeglądarki "pobierz zestawienia" i następnie "aktualizacja stanów") lub dokumentami WZ/PZ (zakładka Magazyn).

Inwentaryzacja określa stan produktów na dany dzień, mogą to Państwo wprowadzić na 100 dokumentach, ale wszystkie produkty wprowadzić muszą być wprowadzone w tym jednym dniu (te, które mają stan inny niż 0).


powrót do pytań

Skomentuj
Wykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej. ok