Czy mogę wykonać inwentaryzację cześciową?

tak, można wykonać inwentaryzację częściową.

Najpierw można wprowadzić 1 dokument INW (częściowy), a kolejne dokumenty wprowadzone z tą samą datą "dodają stany". Tak więc można wprowadzić 10. dokumentów z jedną datą i będzie to wprowadzone jako jeden dokument w programie.

Jednakże należy pamiętać, że jeżeli wprowadzą Państwo inwentaryzację, np. tylko na 3. produkty, to reszta produktów zeruje się.

W związku z tym, jeżeli chcą Państwo zmienić stany tylko przykładowych 3. produktów, to lepiej wykonać to zwykłą aktualizacją stanów (zakładka Produkty i opcja na dolnej belce przeglądarki "pobierz zestawienia" i następnie "aktualizacja stanów") lub dokumentami WZ/PZ (zakładka Magazyn).

Inwentaryzacja określa stan produktów na dany dzień, mogą to Państwo wprowadzić na 100 dokumentach, ale wszystkie produkty wprowadzić muszą być wprowadzone w tym jednym dniu (te, które mają stan inny niż 0).


powrót do pytań

Skomentuj
Wersja DEMO - przetestuj za darmo! Załóż konto Systim w 15 sekund!


Wykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej. ok