Czy można z programu wyeksportować dane dotyczące produktów, kontrahentów i innych?

Dane dotyczące produktów można wyeksportować za pomocą raportów (np. cennik produktów, stan magazynowy (ilościowy) w zakładce Magazyn), listy danych w poszczególnych zakładkach (np. akładka Produkty) lub zestawienia produktów w zakładce Produkty.


1. Wszystkie raporty znajdują się w poszczególnych zakładkach modułów (np. zakładka Magazyn >> Raporty). W tym miejscu można pobierać dowolne raporty, zestawienia, cenniki itp. dotyczące danej zakładki. Jeżeli będzie to zakładka Magazyn, to będą dostępne raporty dotyczące, np. stanu magazynowego, cenników produktów lub usług itp.

2. Możliwość pobrania zestawienia produktów znajduje się w zakładce „Produkty” w opcji „pobierz zestawienie” w dolnej belce przeglądarki. Po wybraniu danej opcji pobrane zostanie zestawienie w formie Excel wszystkich produktów znajdujących się na magazynie (wprowadzonych do programu).

3. Dodatkowo możliwe jest jeszcze pobranie listy danych umieszczonych w poszczególnych zakładkach, np. w zakładce Produkty na samej górze (nad listą produktów) znajdują się dwie ikony umożliwiające eksport danych do CSV lub XLS. Można w ten sposób wyeksportować np. listę produktów.

powrót do pytań
~Dorota 29.05.2022 14:26 Czy mogę eksportować faktury wystawione w programie do programu księgowego Symfonia-Małą księgowość?
#1
Systim.pl 17.06.2022 14:06 Tak, taka możliwość jest dostępna w programie.
#2

Skomentuj
Wersja DEMO - przetestuj za darmo! Załóż konto Systim w 15 sekund!


Wykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej. ok