Dlaczego program automatycznie wylogowywuje mnie z konta?

Problem z automatycznym wylogowywaniem użytkownika z Systim może być związany z równoczesnym używaniem konta na wielu urządzeniach z jednego loginu (użytkownika). W momencie próby zalogowania się na drugim urządzeniu system wyloguje korzystającego z Systim użytkownika. Aby wyeliminować ten problem, wystarczy nadać każdej osobie korzystającej z Systim oddzielny login. Można to zrobić w zakładce Ustawienia -> Użytkownicy.

Kolejną przyczyną automatycznego wylogowywania z konta może być błędna konfiguracja routera/modemu, który bezustannie (np. co minutę) zmienia zewnętrzne IP zalogowanego użytkownika. Aby zapobiec wylogowaniu, należy zmienić konfiguracje routera, aby IP użytkownika nie zmieniało się tak często.

powrót do pytań
~Adam 15.11.2023 11:21 Ja mam problem tego typu że wylogowuje mnie po jakimś czasie, mało tego wpisując ponownie hasło wyskakuje ADMIN NIE ISTNIEJE. Natomiast po kliknięciu ZAPOMNIALEM HASLA po wpisaniu kodu z maila aplikacja znów działa????!!!!
#1
~Marek 03.01.2024 11:39 Ja mam ten sam problem. Wyloguje się sam i po wpisaniu kodu z maila aplikacja znów działa. Może to trwać kila godzin, dzień i sytuacja się powtarza . Kiedyś na początku tak nie było a mam go już ze trzy lata.
#2
Systim.pl 18.01.2024 15:04 Prosimy o kontakt z wsparciem technicznym i przesłanie informacji jaki dokładnie komunikat się pokazuje, rozwiązanie tego typu problemu bez kontaktu z Panem nie jest możliwe.
#3

Skomentuj
Wersja DEMO - przetestuj za darmo! Załóż konto Systim w 15 sekund!