Czy tworząc dokument sprzedaży można wydać dwa produkty z różnych magazynów?

Tworząc dokument sprzedaży można wydać produkty tylko z jednego, wybranego magazynu. Jeśli chcemy wydać je z dwóch innych magazynów można postąpić następująco:

W pierwszej kolejności dodać należy fakturę sprzedaży zaznaczając "nie wydawaj z magazynu", o czym dodać produkty z listy, które nas interesują:

 

 

Kolejno w zakładce magazyn trzeba wystawić dokumenty WZ. Pierwszy dokument WZ zawierający produkty wydane z pierwszego magazynu, po czym osobno dodać należy drugi dokument WZ z wydaniem z drugiego (innego) magazynu.

Po dodaniu dokumentów WZ wrócić należy do zakładki sprzedaż i przy wcześniej wprowadzonej fakturze wybrać opcje -> edycja. Kolejno należy zaznaczyć "powiązane dokumenty WZ dodaj":

 

 

Po wybraniu tej opcji przeniesieni zostaniemy do zakładki magazyn z dokumentami magazynowymi.
Zaznaczamy tutaj interesujące nas dokumenty WZ po czym wybieramy opcję "Powiąż dokumenty":

 

 


Po wybraniu powyższych opcji dokumenty WZ zostają dołączone do dokumentu sprzedaży i towar wydany z interesujących nas magazynów:

 


powrót do pytań

Skomentuj
Wersja DEMO - przetestuj za darmo! Załóż konto Systim w 15 sekund!


Wykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej. ok