Dlaczego magazyn wypożyczeń nie jest widoczny?

Jeżeli magazynem wypożyczeń zostaje oznaczony określony "magazyn X" to przy dodawaniu nowych wypożyczeń nie będzie on widoczny na liście wyboru. Dlaczego?

"Magazyn X" zdefiniowany jako "magazyn wypożyczeń" to magazyn wirtualny, do którego trafiają wszystkie wypożyczone produkty automatycznie.

Oznacza to, że przy dodawaniu nowego wypożyczenia można wybrać tylko z jakiego magazynu ma wyjść dany towar, i automatycznie trafi on do magazynu wypożyczeń. Tak więc magazyn wypożyczeń istnieje tylko wirtualnie i nie jest on widoczny na liście, ponieważ nie można nic z niego fizycznie wypożyczyć. Wypożyczyć dane towary można jedynie z faktycznie istniejących magazynów, na których znajdują się produkty.

Przy zwrotach wygląda to odwrotnie. Tutaj natomiast podaje się magazyn, do jakiego ma nastąpić zwrot danego towaru. Gdy zostanie już oznaczone miejsce jego powrotu to towar przechodzi z magazynu wypożyczeń do wybranego magazynu.

powrót do pytań

Skomentuj
Wersja DEMO - przetestuj za darmo! Załóż konto Systim w 15 sekund!


Wykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej. ok