Aby zmienić szablon sklepu, należy wejść w moduł "Administracja" i w opcję "opcje sklepu". W tabeli po lewej stronie należy wybrać opcję „wybierz szablon sklepu”, która umożliwia wybranie jednej z kilku kolorystyk sklepu. Wystarczy wybrać dowolną z kolorystyk, dostosowaną najbardziej do naszej działalności, i zatwierdzić przyciskiem „Zapisz”.

Domyślnie udostępnione jest 6 kolorów szablonu do wyboru – czarny, zielony, niebieski, szary, czerwony, purpurowy. Jednakże istnieje jeszcze dodatkowa opcja wprowadzenia swoich własnych kodów stylu CSS, co oznacza, że można wprowadzić oprócz koloru sklepu swoje własne opcje (np. dodatkowy kolor menu itd.).

Po skonfigurowaniu sklepu można do niego przejść, wybierając przycisk „sklep”, znajdujący się w górnej części okna, po prawej stronie od opcji „administracja”. Po kliknięciu zostaniemy przeniesieni do sklepu.


powrót do pytań
Wykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej. ok