Jak dodać nowego użytkownika do konta Systim?

Na początek należy upewnić się, że posiadamy wystarczającą ilość stanowisk (w wybranym przez nas pakiecie Systim), aby je dodać.

1. Aby dodać nowego użytkownika, który będzie miał dostęp do naszego konta Systim, należy wejść w moduł "Ustawienia" i przejść do zakładki "użytkownicy".

W powyższej zakładce można dodać nowego użytkownika poprzez kliknięcie opcji " dodaj użytkownika" lub poprzez zielony znaczek plus (w prawym górnym rogu tabelki).

W nowym oknie będzie możliwość wpisania danych dla użytkownika - login, hasło, czy adres e-mail (dany użytkownik na ten adres otrzyma informację o swoich danych do logowania). Oczywiście wszystkie pola oznaczone czerwoną gwiazdką są obowiązkowe do wypełnienia. W tym wypadku należy jeszcze ustalić uprawnienia danego użytkownika - czy nadamy mu uprawnienia administratora (czyli nasze "pełne" uprawnienia), czy tylko uprawnienia użytkownika (lub inne, jakie dodamy w administracji). Po wybraniu uprawnień wszystkie wprowadzone zmiany należy potwierdzić przyciskiem "zapisz".

W tym momencie użytkownik zostanie dodany do konta Systim i będzie mógł swobodnie z niego korzystać, logując się nadanym przez nas oddzielnym loginem i hasłem.

2. Jak wspomniano powyżej, można użytkownikom nadawać konkretne uprawnienia.

W tym celu należy wejść w moduł "Ustawienia" » opcja "uprawnienia". Tutaj można nie tylko edytować uprawnienia domyślnego użytkownika (np. Użytkownik) poprzez kliknięcie na liście ikony "opcje" i wybraniu opcji "edycja", ale można także dodać nowy rodzaj użytkownika poprzez opcje "dodaj uprawnienia".

Po nadaniu uprawnień (np. do podglądania tylko zakładki "sprzedaż i zakup" itp.) i zapisaniu tych zmian, można będzie rodzaj tych uprawnień podpiąć pod wybranego użytkownika (którego dodaliśmy w module "ustawienia", zakładce "użytkownicy") w polu "uprawnienia" z pkt 1.

powrót do pytań

Skomentuj
Wersja DEMO - przetestuj za darmo! Załóż konto Systim w 15 sekund!


Wykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej. ok