Jak pobrać fakturę pro forma za zakup pakietu konta Systim?

Aby pobrać fakturę pro forma za wybraną usługę Systim - pakiet konta Systim, należy:
1. ALBO od razu po zalogowaniu na panelu głównym odnaleźć tabele ze szczegółowymi informacjami o koncie. Jest to środkowa tabela widoczna zaraz po zalogowaniu się do konta Systim. Są tam informacje o ważności (aktywności) konta, wybranym rodzaju płatności, ilości stanowisk, możliwości pobrania podręcznika użytkownika itd.
2. ALBO kliknąć w prawym górnym rogu (zaraz przy opcji "wyloguj") opcję "zalogowany: XYZ". System w tym momencie automatycznie przeniesie nas do panelu głównego Systim (tego samego co w pkt. 1).

Po dostaniu się do panelu głównego należy odnaleźć środkową tabelę o nazwie "Szczegóły konta Systim" i należy poszukać oczekiwaną opcję: "Faktury: pobierz faktury za Systim". Po odnalezieniu tej opcji wystarczy kliknąć na zieloną strzałkę "-->" aby pobrać fakturę pro formę. Faktura ta przedstawia tzw. ofertę o wybranym przez nas pakiecie - rodzaj pakietu, kwota, termin płatności i dane do przelewu bankowego itd.

Po dokonaniu płatności (za pro formę) dopiero zostaje wysłana finalna faktura potwierdzająca zakup danego konta (pakietu) Systim.

powrót do pytań

Skomentuj
Wersja DEMO - przetestuj za darmo! Załóż konto Systim w 15 sekund!


Wykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej. ok