Gdzie pojawiają się przypomnienia o przeglądzie technicznym, OC/AC?

Wszelkie przypomnienia pojawiają się na panelu głównym Systim - zaraz po zalogowaniu się do konta Systim LUB po kliknięciu nazwy "zalogowany: XYZ" (prawy górny róg).

Dla przykładu: w module "księgowość" i zakładce "pojazdy" można dodać w nowym oknie pojazd wraz z uzupełnieniem pól dotyczących dat przypominających o zbliżających się terminach przeglądu technicznego lub ubezpieczeniach AC/OC.

Pola te wyglądają następująco:
- Najbliższy przegląd techniczny: 2017-03-13
- Data wygasnięcia AC: 2017-03-12
- Data wygasnięcia OC: 2017-03-10

Przed upływem ustalonej daty, na panelu głównym konta Systim będzie wyświetlało się przypomnienie w kolorze czerwonym o zbliżającym się terminie przeglądu technicznego lub wygaśnięciu ubezpieczeń OC/AC.

---------------------------
Przypomnienia wyświetlane na panelu głównym Systim to m.in. przypomnienia związane z księgowością (np. zbliżający się termin przeglądu technicznego pojazdu lub ubezpieczeń AC/OC), z kadrami (np. zbliżający się termin badania lekarskiego pracownika, następnego szkolenia BHP), z zaplanowanymi kontaktami (np. zbliżające się spotkania, kończące się zadania, zaplanowane kontakty).

powrót do pytań

Skomentuj
Wersja DEMO - przetestuj za darmo! Załóż konto Systim w 15 sekund!


Wykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej. ok