Jak dodać jeden produkt z wieloma numerami seryjnymi?

w programie są dwie możliwości dodawania takich produktów z numerami seryjnymi. Najlepiej pobrać wersję testową naszego programu i sprawdzić działanie tych funkcjonalności. Mianowicie:

1. można dodać produkt do magazynu w zakładce PRODUKTY i w polu "numer seryjny" wpisać po średniku więcej numerów seryjnych (np. 3 numery). Po dodaniu takiego produktu, utworzą się de facto trzy produkty te same z innymi numerami seryjnymi, które będą ze sobą powiązane i będzie je można odnaleźć - w edycji produktu,
2. można w ten sam sposób wykonać powyżej opisane czynności dodawania produktu (z pkt. 1) po średnikach, ale z poziomu już wystawiania samej faktury w zakładce SPRZEDAŻ I MAGAZYN, opcją "nowy produkt". Wówczas podane produkty dodadzą się na fakturze oraz zostaną dodane na magazyn.

Po dodaniu produktów na magazyn, można przejść do wystawienia faktury sprzedażowej, wprowadzania faktury zakupowej, lub dokumentu magazynowego. Tam z pola wyszukania produktu z magazynu należy wybrać dany produkt i kliknąć go na liście - w celu dodania do faktury. Następnie należy wybrać przycisk obok "_+ dodaj wiele" i w nowym oknie wpisać po średnikach odpowiednie numery seryjne (lub inne, nowe numery seryjne) wraz z ceną. Pozycje tych produktów zostaną dodane na fakturze.


powrót do pytań

Skomentuj
Wersja DEMO - przetestuj za darmo! Załóż konto Systim w 15 sekund!


Wykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej. ok