Systim Plus - nowe połączenie z Systim

SystimPlus w wersji v1.19.12.02 (2019.12) posiada nową, bardziej stabilną i pewną możliwość łączenia się z programem Systim. Wystarczy, że SystimPlus zostanie zaktualizowany do wersji podanej wyżej, a po aktualizacji SystimPlus będzie można w nim uzupełnić dwa nowe pola - Klucz oraz nazwa konta Systim.

UWAGA: Nie jest wymagane korzystanie z nowego sposobu łączenia z SystimPlus. Jeśli obecnie program działa poprawnie to można pozostawić obecny sposób połączenia.

Jeśli jednak chcemy zmienić sposób łączenia to:
- Pierwszą czynnością, jakiej należy dokonać to przejście do programu Systim, wejście w moduł "Ustawienia" > "połączenie SystimPlus i drukarki fiskalne", pierwsza opcja jaka zostanie wyświetlona to "Nowy sposób komunikacji z SystimPlus", trzeba zaznaczyć "kwadracik" po prawej stronie tej funkcji i zapisać zmiany (kwadracik powinien się wypełnić kolorem niebieskim).
- Druga czynność to również wejście w zakładkę "Ustawienia" > z tabeli po lewej stronie trzeba odszukać opcję "Klucze do Systim Plus", pod numerem ID 1 powinien być wygenerowany klucz, który należy skopiować i wkleić w okienko w aplikacji Systim Plus. Poniżej należy podać nazwę/numer konta w Systim, a następnie kliknąć na "połącz", wówczas aplikacja SystimPlus powinna połączyć się z programem Systim, a status połączenia powinien się wyświetlać na zielono "nasłuchiwanie" (powinna się także pojawić informacja, że jest połączenie jest aktywne).

powrót do pytań

Skomentuj
Wersja DEMO - przetestuj za darmo! Załóż konto Systim w 15 sekund!


Wykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej. ok