Księgowość uproszczona w programie Systim

Program Systim pozwala na prowadzenie uproszczonej księgowości online w KPiR/Ryczałt

Systim to w pełni funkcjonalny program księgowy, zgodny z obowiązującymi przepisami prawa. Program wspomaga dział księgowości w firmie i pozwala skupić się głównie na działaniach firmy - wspomaga całą pracę odnośnie prowadzenia księgowości, obniża koszty. Program skierowany jest do osób prowadzących księgowość samodzielnie, jak również do biur rachunkowych.

Program księgowy Systim umożliwia firmom prowadzenie księgowości w formie Książki Przychodów i Rozchodów, jak również Ewidencji Przychodów, a więc w formie Ryczałtu. Program posiada w sobie wszystkie niezbędne funkcjonalności, takie jak: prowadzenie ksiąg podatkowych i prowadzenie ewidencji VAT (dodawanie nowych zapisów księgowych, rejestrów VAT), automatyczne generowanie deklaracji VAT, zeznań podatkowych PIT i plików JPK, pobieranie raportów (np. Podsumowanie KPiR, rejestr sprzedaży/zakupu VAT), możliwość wysyłania wygenerowanych e-deklaracji do Urzędu Skarbowego, zestawienia podatkowe PIT i VAT, naliczanie składek ZUS, ewidencja środków trwałych i wyposażenia, dodawanie pojazdów i prowadzenie ewidencji przebiegu pojazdów (tzw. kilometrówka) oraz możliwośc księgowania ewidencji przebiegu pojazdów, i wiele innych.

Wszystkie wygenerowane deklaracje w programie Systim mogą być wysyłane bezpośrednio z programu do Urzędu Skarbowego poprzez dodatkowy darmowy program SystimPlus.


Sprawdź wszystkie funkcjonalności programu Systim: >> KLIKNIJ <<


30 dni testów za darmo, bez zobowiązań

Zobacz pełny cennik


Uproszczona księgowość w Systim - wideo

← Sprawdź poradnik wideo