Bezpieczeństwo w Systim

WASP

Systim poważnie traktuje zagadnienia związane z bezpieczeństwem, dlatego wdrożyliśmy zarówno rozwiązania informatyczne jak i odpowiednie procedury, które mają zabezpieczyć dane przechowywane w programie ze względu na możliwe zagrożenia. System bezpieczeństwa opiera się o autorski system WASP i zabezpiecza Systim przed wszelkimi rodzajami problemów, takimi jak:
- pozyskaniem danych przez osoby nieuprawnione,
- modyfikacją lub usunięciem danych przez osoby nieuprawnione,
- złamaniem hasła popularnymi metodami siłowymi (tzw. "bruteforce"),
- zniszczeniem i/lub uszkodzeniem danych ze względu na szkody mechaniczne,
- podsłuchaniem transmisji w sieci Internet,
- i innymi.

WASP to ponad sto rozwiązań technicznych, sprzętowych i związanych z oprogramowaniem, a także procedur, dzięki którym Twoje dane są bezpieczne.

Systim a banki, konta e-mail, portale

Zastosowane w Systim procedury bezpieczeństwa i rozwiązania informatyczne powodują, że poziom bezpieczeństwa danych przechowywanych w programie jest identyczny jak w przypadku kont bankowych dostępnych przez Internet. Jednocześnie poziom bezpieczeństwa jest kilkukrotnie wyższy niż średni poziom oferowany przez dostawców usług typu e-mail oraz przez portale internetowe, dzięki zastosowaniu bezpiecznego, szyfrowanego połączenia SSL.

Bezpieczeństwo na poziomie wysokim

O tym, że Systim jest bezpieczny najlepiej świadczy fakt, iż Systim spełniał w 100% wymogi Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych, a obecnie spełnia wymogi RODO, w zakresie przechowywania i przetwarzania informacji, zaś poziom bezpieczeństwa zastosowany w Systim jest wysoki zgodnie z odpowiednimi aktami prawnymi oraz instrukcjami GIODO.
Więcej szczegółów na:

Wersja DEMO - przetestuj za darmo! Załóż konto Systim w 15 sekund!


Wykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej. ok