O Systim - program do faktur, magazynu, księgowości i płac

Systim to nowoczesny program łączący zalety programów do zarządzania firmą (faktury, magazyn), współpracy grupowej, CRM, ERP i systemów typu Intranet, przeznaczony dla mikro, małych i średnich firm.


Systim stawia na nową jakość w programach do obsługi firmy online. W pełni realizuje nowoczesny koncept pracy w tzw. chmurze ("cloud"), jest aplikacją dostępną z każdego miejsca na świecie przy wykorzystaniu powszechnie dostępnego Internetu, oraz dowolnej przeglądarki internetowej. Jest aplikacją łatwą w obsłudze, i wymaga zero obsługi przedwdrożeniowej i obsługowej. Dostępny jest 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu, 365 dni w roku. Aby zapewnić najwyższą jakość wprowadziliśmy SLA zapewniające dostępność systemu przez 99,6% czasu albo zwrot pieniędzy.

Przy całej swej dostępności jest jednocześnie programem bezpiecznym. Dane przechowywane w programie zabezpieczone są na login i hasło. Wszelkie dane są również szyfrowane dzięki zastosowaniu technologii SSL i ubezpieczone na 10 000 $.

Dzięki wykorzystaniu Systim możesz znacznie ograniczyć swoje koszta i zajmowanie się sprawami, które nie są istotne dla firmy. Koniec z wdrażaniem oprogramowania - uruchomienie Systim to zaledwie kilka kliknięć myszką. Koniec z okresowymi aktualizacjami programu i związanymi z tym przerwami w pracy - Systim aktualizuje się automatycznie, i systematycznie. A przy tym koniec z ponoszeniem kosztów aktualizacji programu. Systim nie wymaga zatrudniania informatyków ani zakupu serwerów. Wystarczy policzyć ile możesz na tym zaoszczędzić!

Oprogramowanie do faktur Systim zapewnia również nową jakość w przewidywalności kosztów. Nie musisz już dłużej spędzać długich godzin nad zrozumieniem cennika. Nasz cennik jest prosty i zrozumiały dla każdego. Jest również przewidywalny - w każdym momencie możesz określić ile chcesz zapłacić, a także jak będzie się zmieniał koszt miesięczny Systim w zależności od wzrostu czy spadku zatrudnienia w firmie.

Systim stworzony został przez zespół posiadający wieloletnie doświadczenie w tworzeniu oprogramowania i systemów dedykowanych, których używa ponad 3000 większych i mniejszych firm na całym świecie (w tym również spółki giełdowe), i z którego każdego dnia korzysta kilkanaście tysięcy użytkowników.


Sprawdź, pełną listę wszystkich funkcjonalności Systim: >> KLIKNIJ<<

Więcej szczegółów na:

Wykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej. ok